Toimihenkilöt

Toimihenkilöt

Toimihenkilöt avustavat yhdistyksen hallitusta mitä erilaisimmissa tehtävissä pitämällä esim. leffailtoja ja hoitamalla yhdistyksen saunavuorovarauksia. Hallituksen jäsenistä poiketen toimihenkilöitä ei valita yhdistyksen kokouksessa eikä heillä ole äänivaltaa hallituksen kokouksissa. Toimihenkilöt valitaan hallituksen toimesta kulloisen tarpeen mukaan.
Tarkemmat tiedot toimihenkilöiden tehtävistä voit lukea:

http://tykry.fi/toimihenkilokuvaukset/

Toimikauden 2018 toimihenkilöt

Joonas Korhonen
Peli-illoista vastaava toimihenkilö
jojalk@utu.fi

Roni Tähti
Leffa-illoista vastaava toimihenkilö
rpjtah@utu.fi

Mimosa Sillanpää
Tenttitärpeistä vastaava toimihenkilö
mamsil@utu.fi

Paulina Heponiemi
Käsityökerhosta vastaava toimihenkilö
pebhep@utu.fi

Ilona Varjus
Käsityökerhosta vastaava toimihenkilö
ilelva@utu.fi

Marjaana Parikainen
Alumneista vastaava toimihenkilö
mmppar@utu.fi

Risto Jokinen
Kemiat kohtaa -toimikunnan vetäjä, Kraatteri-vastaava
rioljo@utu.fi

Krista Heikkilä
Kv-toimihenkilö
kriheiz@utu.fi

Mari Tienhaara
Moniste- ja julkaisutoimihenkilö
msstie@utu.fi

Matias Kari
Grafiikkatoimihenkilö
mpokar@utu.fi

Janita Louhelainen
Tapahtuma- ja sometoimihenkilö
jamalo@utu.fi

Laura Forsman
Tapahtumatoimihenkilö
laelfo@utu.fi

Viola Inkinen
Tapahtumatoimihenkilö
viola.l.inkinen@utu.fi

Malviina Nikola
Tapahtumatoimihenkilö
malviina.p.nikola@utu.fi

Jenna Hannonen
Yleinen toimihenkilö
jenna.a.hannonen@utu.fi

Enni Mannila
Yleinen toimihenkilö
ensoma@utu.fi

Suvi-Anna Helkiö
Yleinen toimihenkilö
suvi-anna.e.helkio@utu.fi

Jaakko Räkköläinen
Yleinen toimihenkilö
jaakko.j.rakkolainen@utu.fi

Sebastian Andrejeff
Yleinen toimihenkilö
sebastian.o.andrejeff@utu.fi

Nora Logrén
Yleinen toimihenkilö
nodalo@utu.fi

Oskari Läntinen
Yleinen toimihenkilö
osanlan@utu.fi

Aliisa Pakarinen
Yleinen toimihenkilö
aliisa.h.pakarinen@utu.fi

Elli Virtanen
Yleinen toimihenkilö
elli.j.virtanen@utu.fi

Nora Kullberg
Yleinen toimihenkilö
nora.j.kullberg@utu.fi

Emilia Moritz
Yleinen toimihenkilö
emilia.k.moritz@utu.fi

Ida Mäkinen
Yleinen toimihenkilö
ida.s.makinen@utu.fi